گزارش جامع مطالعات شناخت منطقه 12 تهران مطالعات جامع موردی میدان های شهری داخلی و خارجی مکانیابی خدمات روستایی با استفاده از روش کارکردی گزارش جامع بررسی و مطالعه گونه های گیاهی شهر تهران و پیشنهاد گونه های سازگار جدید سنجش كمي و كيفي پاركها و فضاهاي باز و سبز شهري در تهران  کتابچه جامع و کاربردی سیستم های آبیاری فضای سبز و اصول طراحی آنها شرح خدمات مطالعات راهبردی و ساختاری روستاهای هدف گردشگری پکیج جامع مطالعات و ضوابط مبلمان شهری پاورپوینت کاربرد داده های سنجش از دور درطبقه بندی تصاویر ماهواره ای برای استخراج طبقات زراعي وگزارش وضعیت پوشش گیاهی پاورپوینت تحلیل پارک جنگلی المپیک پکن به عنوان یک نمونه طراحی اکولوژیک فایل آتوکد منطقه 12 شهرداری تهران با دقت 1 به 5000 و دارای تمامی لایه ها

اطلاعیه فروشگاه

فایل شهر با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود گنج نامه فرهنگ آثار معماري اسلامي ايران دفتر چهاردهم- خانه های یزد

 دانلود گنج نامه فرهنگ آثار معماري اسلامي ايران دفتر چهاردهم- خانه های یزد

 دانلود گنج نامه فرهنگ آثار معماري اسلامي ايران دفتر چهاردهم

 دفترچهاردهم گنجنامه با پرداختن به خانه هاي يزد گوشه اي ديگر ازآثار معماري اسلامي ايران را پيش چشم مي گذارد . خانه هاي سنتي باقي مانده در يزد ، شهر جواهر گونه كويري ما ، خوش بختانه بسيار بيش از تعداي است كه در اين دفتر معرفي شده اند ؛ اما همين تعداد نيز چهره معماري باوقارو صميمي ودوست داشتني خانه هاي اين شهر را آشكار مي سازند .

 خانه هاي معرفي شده در اين دفتر اغلب خانه هاي گسترده پدرسلاري و متعلق به دوره قاجارند .
تنها نظري به تنوع فضاها و نوع كاربرد آنها وكيفيت زندگي جاري در آنها و شيوه مديريت مجموعه هر خانه انسان را به تحير وامي دارد ، چه رسد به تامل در ظرايف و دقايق بسيار آنها و كيفيتهاي بيان ناشدني معماري و فضاسازي شان .

فایل  فوق به صورت اسکن حرفه‌ای و بسیار با کیفیت می باشد. در ذیل فایل های فهرست مطالب و تعدادی از صفحات نمونه آن برای دانلود قرار داده شده است.

 

فهرست مطالب

فایل نمونهپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,850 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 21,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ganj-nameh-khane-hae-yazd_418609_7965.zip53.8 MB