گزارش جامع مطالعات شناخت منطقه 12 تهران مطالعات جامع موردی میدان های شهری داخلی و خارجی مکانیابی خدمات روستایی با استفاده از روش کارکردی گزارش جامع بررسی و مطالعه گونه های گیاهی شهر تهران و پیشنهاد گونه های سازگار جدید سنجش كمي و كيفي پاركها و فضاهاي باز و سبز شهري در تهران  کتابچه جامع و کاربردی سیستم های آبیاری فضای سبز و اصول طراحی آنها شرح خدمات مطالعات راهبردی و ساختاری روستاهای هدف گردشگری پکیج جامع مطالعات و ضوابط مبلمان شهری پاورپوینت کاربرد داده های سنجش از دور درطبقه بندی تصاویر ماهواره ای برای استخراج طبقات زراعي وگزارش وضعیت پوشش گیاهی پاورپوینت تحلیل پارک جنگلی المپیک پکن به عنوان یک نمونه طراحی اکولوژیک فایل آتوکد منطقه 12 شهرداری تهران با دقت 1 به 5000 و دارای تمامی لایه ها

اطلاعیه فروشگاه

فایل شهر با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

شرح خدمات مطالعات اجمالی ارزیابی اثرات زیست­‌محیطی طرح‌ها و پروژه­‌های تفریحی- توریستی (گردشگری) و طبیعت‌­گردی (اکوتوریسم)

شرح خدمات مطالعات اجمالی ارزیابی اثرات زیست­‌محیطی طرح‌ها و پروژه­‌های تفریحی- توریستی (گردشگری) و طبیعت‌­گردی (اکوتوریسم)

شرح خدمات مطالعات اجمالی ارزیابی اثرات زیست‌­محیطی طرح ها و پروژه‌­های تفریحی- توریستی (گردشگری) و طبیعت­‌گردی (اکوتوریسم)  طی توافقی بین کارشناسان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سازمان حفاظت محیط زیست به شماره ۱۰۱۳۰-۱/۸۷۲ مورخ ۲۶/۹/۸۷ صورت گرفت تدوین و  منتشر شد.

فایل این شرح خدمات در قالب WORD و کاملاً قابل ویرایش می‌باشد. در صورت تمایل می‌توانید این فایل را خریداری و دانلود کنید.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Comprehensive-Turism-plan_419498_6008.zip332.3k

دانلود شرح خدمات تهیه “طرح ارزیابی اثرات و پیامدهای محیط زیستی مجتمع مسکونی”

دانلود شرح خدمات تهیه “طرح ارزیابی اثرات و پیامدهای محیط زیستی مجتمع مسکونی”   این شرح خدمات که برای تهیه “طرح  ارزیابی اثرات و پیامدهای محیط زیستی مجتمع مسکونی” یکی از پروژه‌های بزرگ در شهر تهران به سفارش یکی از مشاور بنام تهران و توسط کار تخصصی برنامه‌ریزی و مدیریت محیطی تدوین گردیده در اینجا برای دانلود قرار داده شده است. سرفصل مطالب این شرح خدمات به شرح ذیل است : کلیات طرح بررسی موضوع موجود بررسی اثرات زیست­‌محیطی به تفکیک ف ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

گزارش مطالعاتی نحوه برآورد و محاسبه کمی ظرفیت برد فیزیکی، اجتماعی، اقتصادی و محیط زیستی

گزارش مطالعاتی نحوه برآورد و محاسبه کمی ظرفیت برد فیزیکی، اجتماعی، اقتصادی و محیط زیستی این گزارش مطالعاتی که توسط گروه متخصص مطالعات طراحی محیط زیست به منظور استفاده در پروژه های  محیط زیست و منظر تهیه گردید بدون اغراق یکی از جامع‌ترین مطالعات صورت گرفته در ارتباط با ظرفیت برد و مطالعات محیط زیستی رتبط با آن می‌باشد که با استفاده از منابع لاتین و فارسی معتبر تهیه گردیده است. در ذیل صفحات اول و فهرست مطالب کامل این گزارش برای دانلود قرار داده شده است. این گزارش با فرمت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 12,000 تومان 10,800 تومان 10% تخفیف

محبوبترین محصولات