گزارش جامع مطالعات شناخت منطقه 12 تهران مطالعات جامع موردی میدان های شهری داخلی و خارجی مکانیابی خدمات روستایی با استفاده از روش کارکردی گزارش جامع بررسی و مطالعه گونه های گیاهی شهر تهران و پیشنهاد گونه های سازگار جدید سنجش كمي و كيفي پاركها و فضاهاي باز و سبز شهري در تهران  کتابچه جامع و کاربردی سیستم های آبیاری فضای سبز و اصول طراحی آنها شرح خدمات مطالعات راهبردی و ساختاری روستاهای هدف گردشگری پکیج جامع مطالعات و ضوابط مبلمان شهری پاورپوینت کاربرد داده های سنجش از دور درطبقه بندی تصاویر ماهواره ای برای استخراج طبقات زراعي وگزارش وضعیت پوشش گیاهی پاورپوینت تحلیل پارک جنگلی المپیک پکن به عنوان یک نمونه طراحی اکولوژیک فایل آتوکد منطقه 12 شهرداری تهران با دقت 1 به 5000 و دارای تمامی لایه ها

اطلاعیه فروشگاه

فایل شهر با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود مطالعات کامل طرح منظر شهری محله خاک سفید تهران

دانلود مطالعات کامل طرح منظر شهری محله خاک سفید تهران

در این بخش برای اولین بار در این فرووشگاه فایل کامل کلیه گزارش‌های مطالعاتی طرح منظر شهری محله خاک سفید تهران  برای دانلود قرار داده شده است. در ذیل نام گزارش های درون فایل ZIP ضمیمه آمده است. با کلیک بر روی نام هر کدام از گزارش ها می توانید فهرست مطالب کامل آنها را دانلود کنید. در صورت تمایل می‌توانید این گزارش های مطالعاتی را از فروشگاه خریداری و به صورت یک فایل ZIP واحد  دانلود کنید.

 

 

  1. گزارش طرح منظر شهری محله خاک سفید- معرفی منطقه مورد مطالعه
  2. گزارش طرح منظر شهری محله خاک سفید- مطالعات اقتصادی
  3. گزارش طرح منظر شهری محله خاک سفید- مطالعات جمعیتی و اجتماعی
  4. گزارش طرح منظر شهری محله خاک سفید- مطالعات سفید- مطالعات برنامه‌ریزی شهری و حمل و نقل
  5. گزارش طرح منظر شهری محله خاک سفید- مطالعات طراحی شهری و سیما و منظر

 

 

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tarh-manzar-shari-khak-sefid-Full_466663_4782.zip15.7 MB

محبوبترین محصولات