گزارش جامع مطالعات شناخت منطقه 12 تهران مطالعات جامع موردی میدان های شهری داخلی و خارجی مکانیابی خدمات روستایی با استفاده از روش کارکردی گزارش جامع بررسی و مطالعه گونه های گیاهی شهر تهران و پیشنهاد گونه های سازگار جدید سنجش كمي و كيفي پاركها و فضاهاي باز و سبز شهري در تهران  کتابچه جامع و کاربردی سیستم های آبیاری فضای سبز و اصول طراحی آنها شرح خدمات مطالعات راهبردی و ساختاری روستاهای هدف گردشگری پکیج جامع مطالعات و ضوابط مبلمان شهری پاورپوینت کاربرد داده های سنجش از دور درطبقه بندی تصاویر ماهواره ای برای استخراج طبقات زراعي وگزارش وضعیت پوشش گیاهی پاورپوینت تحلیل پارک جنگلی المپیک پکن به عنوان یک نمونه طراحی اکولوژیک فایل آتوکد منطقه 12 شهرداری تهران با دقت 1 به 5000 و دارای تمامی لایه ها

اطلاعیه فروشگاه

فایل شهر با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود مطالعات طرح بهسازی و نوسازی بافت فرسوده شهر سنندج

 دانلود مطالعات طرح بهسازی و نوسازی بافت فرسوده شهر سنندج

در اینجا مطالعات کامل طرح بهسازی و نوسازی بافت فرسوده شهر سنندج  برای دانلود قرار داده شده است. این مطالعات در قالب سه جلد گزارش که  تصویر جلد  آنها درذیل آمده است برای دانلود قرار داده شده است. با کلیک بر روی لینک ذیل  تصاویر جلد گزارش ذیل می‌توانید فهرست مطالب کامل آنها را دانلود کنید. فایل ها به صورت PDF می باشد. در صورت تمایل می‌توانید کل فایل این سه گزارش را به صورت یک فایل ZIP از فروشگاه خریداری و دانلود فرمایید.

 

فهرست مطالب

 

فهرست مطالب

 

فهرست مطالب


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,400 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 16,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
motaleat-baft-farsodeh-shahr-senandaj-Full_475113_1431.zip43.4 MB

محبوبترین محصولات