گزارش جامع مطالعات شناخت منطقه 12 تهران مطالعات جامع موردی میدان های شهری داخلی و خارجی مکانیابی خدمات روستایی با استفاده از روش کارکردی گزارش جامع بررسی و مطالعه گونه های گیاهی شهر تهران و پیشنهاد گونه های سازگار جدید سنجش كمي و كيفي پاركها و فضاهاي باز و سبز شهري در تهران  کتابچه جامع و کاربردی سیستم های آبیاری فضای سبز و اصول طراحی آنها شرح خدمات مطالعات راهبردی و ساختاری روستاهای هدف گردشگری پکیج جامع مطالعات و ضوابط مبلمان شهری پاورپوینت کاربرد داده های سنجش از دور درطبقه بندی تصاویر ماهواره ای برای استخراج طبقات زراعي وگزارش وضعیت پوشش گیاهی پاورپوینت تحلیل پارک جنگلی المپیک پکن به عنوان یک نمونه طراحی اکولوژیک فایل آتوکد منطقه 12 شهرداری تهران با دقت 1 به 5000 و دارای تمامی لایه ها

اطلاعیه فروشگاه

فایل شهر با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود مطالعات کامل طرح تفصیلی شهر بانه

دانلود مطالعات کامل طرح تفصیلی شهر بانه

در اینجا مطالعات کامل طرح تفصیلی شهر بانه که شامل پنج گزارش مطالعاتی می باشد برای دانلود قرار داده شده است.  این مطالعات در سال 1389 توسط مهندسین مشاور نقش پیراوش صورت گرفته است. فرمت گزارش های ضمیمه به صورت PDF می باشد. در ذیل فهرست عناوین گزارش ها آمده است که با کلیک بر روی آنها می توانید فهرست مطالب کامل هر کدام از انها را دانلود مشاهده فرمایید. در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و بلافاصله دانلود فرمایید.

 

 

 

 

عناوین گزارش های طرح تفصیلی شهر بانه :

جلد اول- مطالعات مقدماتی

جلد دوم- بررسی خصوصیات اولویت اول

جلد سوم- بررسی خصوصیات اولویت دوم

جلد چهارم- گزارش طرح تفصیلی

جلد پنجم- ضوابط و مقررات


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tarh-tafsili-shahr-baneh-Full_483037_5393.zip365.4 MB

محبوبترین محصولات