گزارش جامع مطالعات شناخت منطقه 12 تهران مطالعات جامع موردی میدان های شهری داخلی و خارجی مکانیابی خدمات روستایی با استفاده از روش کارکردی گزارش جامع بررسی و مطالعه گونه های گیاهی شهر تهران و پیشنهاد گونه های سازگار جدید سنجش كمي و كيفي پاركها و فضاهاي باز و سبز شهري در تهران  کتابچه جامع و کاربردی سیستم های آبیاری فضای سبز و اصول طراحی آنها شرح خدمات مطالعات راهبردی و ساختاری روستاهای هدف گردشگری پکیج جامع مطالعات و ضوابط مبلمان شهری پاورپوینت کاربرد داده های سنجش از دور درطبقه بندی تصاویر ماهواره ای برای استخراج طبقات زراعي وگزارش وضعیت پوشش گیاهی پاورپوینت تحلیل پارک جنگلی المپیک پکن به عنوان یک نمونه طراحی اکولوژیک فایل آتوکد منطقه 12 شهرداری تهران با دقت 1 به 5000 و دارای تمامی لایه ها

اطلاعیه فروشگاه

فایل شهر با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود پاورپوینت بازآفرینی شهری

دانلود پاورپوینت بازآفرینی شهری

در این بخش پاروپوینت باز آفرینی شهری؛ رویکردی نوین در مداخله بافت‌های ناکارآمد برای  دانلود قرار داده شده است. این پاورپوینت در 11 اسلاید به طور حرفه‌ای تنطیم گشته است. درادامه عناوین اصلی و اسلایدهای نمونه این پاورپوینت آمده است. در صورت تمایل می توانید  این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

فهرست مطالب :

- بازآفريني شهري: رويكرد يكپارچه در مرمت شهري

- سير تحول نوسازي و بازآفريني شهري در جهان

- تفاوت اصلي بازآفريني شهري با ديگر مفاهيم نوسازي و مرمت شهري

- ابعاد بازآفريني شهري

- تجديد حيات اقتصادي

- اهداف و سياست‌های تجديد حيات اقتصادي

- تجديد حيات كالبدي

- تجديد حيات اجتماعي


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Baz-Afarini-Shahri_528090_4601.zip3.1 MB

محبوبترین محصولات