گزارش جامع مطالعات شناخت منطقه 12 تهران مطالعات جامع موردی میدان های شهری داخلی و خارجی مکانیابی خدمات روستایی با استفاده از روش کارکردی گزارش جامع بررسی و مطالعه گونه های گیاهی شهر تهران و پیشنهاد گونه های سازگار جدید سنجش كمي و كيفي پاركها و فضاهاي باز و سبز شهري در تهران  کتابچه جامع و کاربردی سیستم های آبیاری فضای سبز و اصول طراحی آنها شرح خدمات مطالعات راهبردی و ساختاری روستاهای هدف گردشگری پکیج جامع مطالعات و ضوابط مبلمان شهری پاورپوینت کاربرد داده های سنجش از دور درطبقه بندی تصاویر ماهواره ای برای استخراج طبقات زراعي وگزارش وضعیت پوشش گیاهی پاورپوینت تحلیل پارک جنگلی المپیک پکن به عنوان یک نمونه طراحی اکولوژیک فایل آتوکد منطقه 12 شهرداری تهران با دقت 1 به 5000 و دارای تمامی لایه ها

اطلاعیه فروشگاه

فایل شهر با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود پرسشنامه مطالعات برنامه‌ریزی خیابان شهری با رویکرد خیابان 24 ساعته

دانلود پرسشنامه مطالعات برنامه‌ریزی خیابان شهری با رویکرد خیابان 24 ساعته

 پرسشنامه حاضر، از مجموعه پرسش­هایی است که برای پایان ­نامه‌­ای با عنوان « تدوین چارچوب برنامه­‌ریزی خیابان شهری با رویکرد خیابان 24 ساعته با مطالعه موردی .....» طراحی شده است. هدف از این پرسشنامه بررسی وضع موجود فعالیت­‌های تفریحی، فرهنگی، اجتماعی و به طور خلاصه فعالیت‌­های جاذب جمعیت برای ایجاد خیابان 24 ساعته (خیابانی که در طول 24 ساعت شبانه­‌روز دارای کاربری­های فعال و جاذب جمعیت و پذیرای مردم در تمام ساعات شبانه­ روز می ­باشد) است.

این پرسشنامه با فرمت WORD و در سه صفحه تنظیم شده است. در صورت تمایل می‌توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود فرمایید.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Porseshname-khiaban-24-Hours_581742_5272.zip25.2k

محبوبترین محصولات