گزارش جامع مطالعات شناخت منطقه 12 تهران مطالعات جامع موردی میدان های شهری داخلی و خارجی مکانیابی خدمات روستایی با استفاده از روش کارکردی گزارش جامع بررسی و مطالعه گونه های گیاهی شهر تهران و پیشنهاد گونه های سازگار جدید سنجش كمي و كيفي پاركها و فضاهاي باز و سبز شهري در تهران  کتابچه جامع و کاربردی سیستم های آبیاری فضای سبز و اصول طراحی آنها شرح خدمات مطالعات راهبردی و ساختاری روستاهای هدف گردشگری پکیج جامع مطالعات و ضوابط مبلمان شهری پاورپوینت کاربرد داده های سنجش از دور درطبقه بندی تصاویر ماهواره ای برای استخراج طبقات زراعي وگزارش وضعیت پوشش گیاهی پاورپوینت تحلیل پارک جنگلی المپیک پکن به عنوان یک نمونه طراحی اکولوژیک فایل آتوکد منطقه 12 شهرداری تهران با دقت 1 به 5000 و دارای تمامی لایه ها

اطلاعیه فروشگاه

فایل شهر با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود خلاصه کتاب تاریخ شکل شهر از جیمز موریس

دانلود خلاصه کتاب تاریخ شکل شهر از جیمز موریس

در این بخش خلاصه کتاب تاریخ شکل شهر، نوشته جیمز موریس، ترجمه راضیه رضازاده برای دانلود قرار داده شده است. این خلاصه به صورت پنج فایل PDF ( برای هر فصل به طور جداگانه) ، اسلاید وار و با اهداف آموزشی تدوین شده است. در ذیل عناوین فصول و  تعدادی از اسلایدهای نمونه آورده شده است. در صورت تمایل می‌ توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود کنید.

 

فهرست عناوین فصول :

فصل اول : شهرهای نخستین ( 39 اسلاید)

فصل دوم : دولت شهرهای یونانی (47 اسلاید)

فصل سوم : روم و امپراتوری ( 48 اسلاید)

فصل چهارم : شهرهای قرون وسطی(112 اسلاید)

فصل پنجم : رنسانس ( 103 اسلاید)


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
kholase-Tarikh-Shekl-shahr_587936_9339.zip24.7 MB

محبوبترین محصولات