گزارش جامع مطالعات شناخت منطقه 12 تهران مطالعات جامع موردی میدان های شهری داخلی و خارجی مکانیابی خدمات روستایی با استفاده از روش کارکردی گزارش جامع بررسی و مطالعه گونه های گیاهی شهر تهران و پیشنهاد گونه های سازگار جدید سنجش كمي و كيفي پاركها و فضاهاي باز و سبز شهري در تهران  کتابچه جامع و کاربردی سیستم های آبیاری فضای سبز و اصول طراحی آنها شرح خدمات مطالعات راهبردی و ساختاری روستاهای هدف گردشگری پکیج جامع مطالعات و ضوابط مبلمان شهری پاورپوینت کاربرد داده های سنجش از دور درطبقه بندی تصاویر ماهواره ای برای استخراج طبقات زراعي وگزارش وضعیت پوشش گیاهی پاورپوینت تحلیل پارک جنگلی المپیک پکن به عنوان یک نمونه طراحی اکولوژیک فایل آتوکد منطقه 12 شهرداری تهران با دقت 1 به 5000 و دارای تمامی لایه ها

اطلاعیه فروشگاه

فایل شهر با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود طرح توسعه و عمران(جامع) شهر کاشان

دانلود طرح توسعه و عمران(جامع) شهر کاشان

در این بخش ویرانش نهایی گزارش ضوابط و مقررات ساختمانی و شهرسازی طرح توسعه و عمران(جامع) شهر کاشان به همراه نقشه ها و جداول ضمیمه آن برای دانلود قرار داده شده است. این گزارش با فرمت PDF و در 128 صفحه می‌باشد. در ذیل ابتدا عناوین ضمایم و سپس فهرست مطالب کامل گزارش آورده شده است. در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود فرمایید. 

 

جداول و نقشه‌های ضمیمه :

  • جدول خلاصه ضوابط و مقررات شهرسازی و ساختمانی - طرح توسعه و عمران(جامع) شهر کاشان
  • نقشه محدوده بافت فرسوده
  • نقشه کاربری اراضی پیشنهادی
  • نقشه محدوده اراضی غیر قابل تعرض
  • نقشه نظام شبکه ارتباطی پیشنهادی


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 11,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Tarh-Jameh-Kashan_644818_6546.zip15.1 MB

محبوبترین محصولات