گزارش جامع مطالعات شناخت منطقه 12 تهران مطالعات جامع موردی میدان های شهری داخلی و خارجی مکانیابی خدمات روستایی با استفاده از روش کارکردی گزارش جامع بررسی و مطالعه گونه های گیاهی شهر تهران و پیشنهاد گونه های سازگار جدید سنجش كمي و كيفي پاركها و فضاهاي باز و سبز شهري در تهران  کتابچه جامع و کاربردی سیستم های آبیاری فضای سبز و اصول طراحی آنها شرح خدمات مطالعات راهبردی و ساختاری روستاهای هدف گردشگری پکیج جامع مطالعات و ضوابط مبلمان شهری پاورپوینت کاربرد داده های سنجش از دور درطبقه بندی تصاویر ماهواره ای برای استخراج طبقات زراعي وگزارش وضعیت پوشش گیاهی پاورپوینت تحلیل پارک جنگلی المپیک پکن به عنوان یک نمونه طراحی اکولوژیک فایل آتوکد منطقه 12 شهرداری تهران با دقت 1 به 5000 و دارای تمامی لایه ها

اطلاعیه فروشگاه

فایل شهر با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود طرح توسعه و عمران(جامع) و حوزه نفوذ شهر الوند

دانلود طرح توسعه و عمران(جامع) و حوزه نفوذ شهر الوند

اَلوَند شهری است در شهرستان البرز در استان قزوین . شهر الوند دومین شهر بزرگ استان قزوین در ۱۴ کیلومتری جنوب شرقی شهر قزوین واقع شده. شهر صنعتی البرز و همچنین ناحیه صنعتی لیا در محدوده مستقیم شهر الوند واقع شده‌اند.

در این بخش گزارش ضوابط و مقررات طرح توسعه و عمران(جامع) و حوزه نفوذ شهر الوند برای دانلود قرار داده شده است. این گزارش مطالعاتی در 224 صفحه و با فرمت PDF برای دانلود قرار داده شده است.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Tarh-jameh-Alvand_784963_8946.zip8 MB

دانلود طرح جامع نسیم‌شهر

دانلود طرح جامع نسیم‌شهر در این بخش گزارش مطالعات طرح جامع نسیم شهر برای دانلود قرار داده شده است. این گزارش مطالعاتی در 193 صفحه و با فرمت PDF می‌باشد. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است.       فهرست مطالب: تشخیص و تحلیل وضعیت نظام شهری حوزه تعداد کانون ها، موقعیت و وسعت عرصه های شهری تعداد و فرایند پیدایش و شکل‌گیری کانون‌های شهری موقعیت کانون‌های شهری وسعت محدوده کانون‌ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 11,000 تومان

محبوبترین محصولات